Polisy zdrowotne porównanie

Jeżeli chcesz uniknąć kolejek i rozciągających się na tygodnie (albo i dłużej) okresy oczekiwania na wolny termin, rozważ wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Zrób to jednak z uwagą – tak, aby w pełni spełniało Twoje potrzeby.

Polisy zdrowotne porównanie

Warto dokładnie przyjrzeć się zakresowi usług, jakie zawierają w sobie poszczególne polisy zdrowotne. Porównanie powinno się rozpocząć od listy specjalistów, z pomocy których będzie można korzystać bez dodatkowych dopłat.

W niektórych przypadkach będzie to grupa zawierająca tylko kilka specjalności (co czasami może się okazać w pełni wystarczające). Istnieją jednak oferty, w ramach których zakres dostępnych usług jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko konsultacje, lecz również wszelkie badania diagnostyczne, przeprowadzanie rehabilitacji, czy zabiegi ambulatoryjne.

Sprawdź limity

Gdy analizujesz polisy zdrowotne, porównanie powinno obejmować zawarte w nich limity. Okazuje się bowiem, że w niektórych przypadkach liczba zabiegów rehabilitacyjnych może być ograniczona do konkretnej liczby w skali roku.

Pamiętaj jednak, że nawet w przypadku ograniczeń część (choć nie wszystkie) wariantów polis pozwalają na uzyskanie rabatów w przypadku zamówienia dodatkowych usług, które dla osób niekorzystających z ubezpieczenia w danej sieci medycznej byłyby droższe.

Nie zapomnij o sprawdzeniu sieci placówek

Dokładnie sprawdzaj wszystkie parametry, jakie w sobie zawierają polisy zdrowotne. Porównanie powinno uwzględniać także rozmieszczenie placówek medycznych, w których możesz korzystać z konsultacji i zabiegów. Chodzi o to, na ile wygodnie będzie Ci do nich dotrzeć i czy możesz liczyć na pomoc w przypadku przebywania w większych miastach odległych od Twojego miejsca zamieszkania.

Gdzie można porównać ceny polis zdrowotnych?

Możesz to zrobić chociażby tutaj, na stronie, którą właśnie w tej chwili przeglądasz. Dzięki naszemu rankingowi w prosty sposób poznasz cenę ubezpieczeń prywatnych odpowiednich w różnych wariantach.

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy skorzystać z zakupu Polisy Zdrowotnej  sprawdź koniecznie nasz  Ranking Polisy Zdrowotne 2018. Z jego pomocą łatwo podejmiesz dobrą decyzję jak dokonać właściwego wyboru.

Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się się na wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego nie stracisz ochrony gwarantowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

A jeżeli już masz wykupioną polisę na zdrowotną napisz nam o swoich doświadczeniach.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz