Najlepsza Polisa na Życie – Ranking

Posiadanie polisy ubezpieczeniowej to bardzo dobra decyzja, która może nam się niejednokrotnie przydać, a nawet zwrócić. Polisa na życie jest to ubezpieczenie, które należy kupić jeżeli chcemy zabezpieczyć małżonka oraz dzieci na wypadek naszej śmierci, inwalidztwa lub ciężkiej choroby. Jest to bardzo ważna decyzja, dlatego nie powinniśmy jej podejmować zbyt pochopnie. Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele ofert firm ubezpieczeniowych, dlatego należy je dokładnie przeanalizować i wybrać ofertę Najlepszej Polisy na Życie, która spełnia nasze oczekiwania.

Dlaczego warto posiadać Ubezpieczenie na Życie?

W obecnych czasach wielu z nas w celu posiadania własnego mieszkania była zmuszona do zaciągnięcia kredytu na okres nawet 35 lat. Czy zastanawialiśmy się co może stać się w tak długim horyzoncie czasu? W przypadku śmierci jednego z małżonków, miesięczne dochody mogą nie starczyć na spłatę zobowiązań. Ponadto, jeżeli posiadamy dzieci to również may wiele wydatków  Dlatego zakup polisy ubezpieczeniowej na życie jest bardzo ważne w obliczu wielu zobowiązań finansowych, które byłyby trudne do udźwignięcia przez jedną osobę. Ponadto, jeżeli będziemy rozważać zakup Ubezpieczenia na Życie to warto sprawdzić czy obejmuje ono swym zakresem inwalidztwo, czy poważna choroba osoby ubezpieczonej.

Jak wybrać Ubezpieczenie na Życie?

Przy wyborze najlepszej Polisy na Życie na pewno nie warto kierować się wyłącznie ceną. Może się bowiem okazać, że mimo atrakcyjnej, miesięcznej składki, wybrane ubezpieczenie nie spełnia ani naszych potrzeb, ani oczekiwań. Oczywiście należy mierzyć siły na zamiary i nie decydować się na niebotyczną kwotę, jaką będziemy musieli płacić i która spowoduje ogromny spadek w naszym budżecie. Przed podjęciem decyzji, warto bardzo uważnie zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia na życie (OWU) i sprawdzić zakres ochrony, jaki oferuje nam ubezpieczyciel. Dzięki temu w naszym posiadaniu znajdzie się Najlepsza Polisa na Życie. Ranking ubezpieczeń, dostępny poniżej, pomoże zawęzić wybór tylko do najlepszych ofert rynkowych.

Sprawdź Ranking Polisa na Życie 2018 >>>

Należy pamiętać, że wybór Polisy na Życie to zobowiązanie finansowe na wiele lat, dlatego trzeba się zastanowić czy jest to oferta dla nas, czy spełnia nasze oczekiwania. Tylko wtedy unikniemy sytuacji, w której pomimo poniesienia  kosztów nie otrzymaliśmy właściwej ochrony. Tutaj trzeba zaznaczyć, że na cenę polisy ma wpływ nasz stan zdrowia, wiek, choroby. Zawierana przez nas umowa ubezpieczeniowa może obejmować nasze całe życie. Jeżeli wybierzemy taki wariant to  po naszej śmierci ubezpieczyciel dokonuje wypłaty świadczenia dla osób uposażonych.

Ranking polis ubezpieczeniowych

Zgodnie z niezależnym Rankingiem Ubezpieczeń na Życie, stworzonym przez specjalistów do spraw ubezpieczeń, podajemy listę najlepszych polis na życie, dostępnych na rynku.

MetLife – MetLife na Życie

Nationale Nederlanden – Ubezpieczenie NNW

Prudential – Komfort Życia

AXA Życie – Plan Ochronny

Alianz Życie – Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie

Aviva Życie – Opiekun VIP

AEGON Życie – Bezpieczni Bliscy

PKO Ubezpieczenia – Ochrona Max

Concordia – Życie Casco

MACIF Życie – Acti Ochrona

GENERALI Życie – Plan Zabezpieczenia Bieżących Potrzeb Rodziny

Warta Życie – Warta dla Ciebie i Rodziny

Nationale Neaderlanden – Ochrona+

Znając już najlepsze, dostępne na rynku ubezpieczeń na życie produkty, wystarczy zapoznać się ze szczegółami ofert we wspomnianych towarzystwach ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą polisę na życie dla siebie i swoich bliskich.

Sprawdź Ranking Polisa na Życie 2018 >>>

Warto dodać, że Polisę na Życie możemy zakupić w dowolnym wieku, lecz osoby starsze będą musiały zapłacić wyższą składkę niż osoby w młodszym wieku.  Dlatego też warto podpisać umowę jak najwcześniej.

polisa na życie ranking
polisa na życie ranking

Ile może kosztować Polisa na Życie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie wynosiła miesięczna składka Twojego ubezpieczenia, skorzystaj z linku dostępnego nad artykułem. Bez wychodzenia z domu, zanim odwiedzisz placówkę ubezpieczyciela, dowiesz się, która z wymienionych w rankingu polis odpowiada kwocie, jaką chcesz i możesz przeznaczyć na ochronę swojego życia. Dzięki temu zachowasz balans między swoimi potrzebami ubezpieczeniowymi, a możliwościami finansowymi. cena nie powinna być głównym czynnikiem decyzyjnym. Warto tutaj zaznaczyć, że cena nie powinna być głównym czynnikiem przy wyborze ubezpieczenia a warunki oferty, które spełnią nasze oczekiwania i zabezpieczą finansowo naszą rodzinę kiedy zajdzie taka potrzeba.

Sprawdź Ranking Polisa na Życie 2018 >>>

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz