Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect

4lifedirect w swojej ofercie posiada Ubezpieczenie na Życie terminowe oraz bezterminowe.  Ponadto w ofercie możemy znaleźć takie produkty jak polisa dla dziecka oraz Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Poniżej analiza oferty Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect.

Celem Ubezpieczenia na Życie jest zapewnienie  naszym bliskich środków finansowych na wypadek naszej śmierci, inwalidztwa lub ciężkiej choroby. Pieniądze wypłacone z ubezpieczenia są potrzebne w szczególności, gdy osoba zmarła była jedynym żywicielem rodziny. Ponadto posiadanie Ubezpieczenia na Życie jest bardzo ważne gdy rodzi się dziecko albo gdy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkania na kredyt.

Firmy ubezpieczeniowe proponują wiele produktów ubezpieczeniowych. Jak znaleźć właściwą polisę dla nas? Poniżej dokonaliśmy analizy oferty 4lifedirect, które proponuje kilka rodzajów Polisy na Życie.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect

Jeżeli zdecydujemy się zakupić oferowane przez 4lifedirect bezterminowe Ubezpieczenie na Życie nasza rodzina otrzyma wsparcie finansowe, które w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej umożliwi pokrycie kosztów pogrzebu oraz innych nieprzewidzianych wydatków. Ubezpieczyciel oferuje produkt osobom poniżej 85 roku życia. Zaletą jest brak konieczności przedstawiania badań lekarskich. Polisa jest ubezpieczeniem bez określonego terminu- stąd nazwa bezterminowa. Ważność jest uzależniona od nas – należy opłacać terminowo składki.  Z założenia Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest ważne do końca  życia.

Ponadto 4lifedirec zapewnia, że nasza składka nie wzrośnie – nawet jeżeli pogorszy się nasz stan zdrowia.

Jeżeli zdecydujemy się na Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect
to istnieje możliwość ubezpieczenia również naszego małżonka.

Więcej na temat bezterminowych Ubezpieczeń na Życie.

Sprawdź Ranking Ubezpieczenia na Życie 2018

Terminowe Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect

Kolejnym produktem, który zasługuje na uwagę jest Terminowe Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect. Podobnie jak w bezterminowej polisie celem tego produktu jest zabezpieczenie finansowe naszych bliskich dzięki świadczeniu wypłacanemu w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. W zależności od wybranej przez nas sumy ubezpieczenia nasi bliscy mogą otrzymać nawet 250 tys. zł świadczenia. Minimalna suma ubezpieczenia to 25 tys. zł.

Dokonując zakupu Terminowego Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect podlegamy ochronie od pierwszego dnia obowiązywania umowy. Ponadto nie ma konieczności wykonywania badań lekarskich

Polisa na Przyszłość Plus 4lifedirect

Polisa na Przyszłość Plus to ubezpieczenie na całe życie dla dziecka. Minimalna suma ubezpieczenia wynosi 50 tys. zł. Polisa jest przeznaczona dla zdrowych dzieci w wieku od 6 tygodni do 17 lat. Ubezpieczyciel nie wymagamy badań lekarskich potwierdzających stan zdrowia. Polisa na Przyszłość Plus 4lifedirect może być kontynuowana przez całe życie, jeżeli  składki będą opłacane terminowo. Po ukończeniu pełnoletności dziecko może zostać właścicielem polisy.

Dodatkowo, po ukończeniu 18 lat (jeżeli w dniu zakupu polisy dziecko miało mniej niż 10 lat) lub po ukończeniu 25 lat (jeżeli w dniu zakupu polisy dziecko miało więcej niż 10 lat) wartość polisy będzie równa sumie wpłaconych składek.

Sprawdź Ranking Ubezpieczenia na Życie 2018

Ochrona Szpitalna 4lifedirect

Posiadając Ubezpieczenie Ochrona Szpitalna 4lifedirect w razie choroby lub pobytu w szpitalu otrzymamy świadczenie za każdy dzień hospitalizacji. Dodatkowe środki finansowe umożliwią  nam pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji. Polisa Ochrona Szpitalna zostanie nam wypłacona bez względu czy pobyt w szpitalu był spowodowany wypadkiem czy chorobą. Jednym warunkiem jest czas pobytu w szpitalu dłużej niż dwa dni. Kwota świadczenia wynosi 400zł za każdy dzień hospitalizacji.

Ubezpieczyciel nie wymaga badań medycznych oraz wypełniania ankiety zdrowotnej przy zakupie ubezpieczenia.

Produkt jest oferowany w trzech wariantach: indywidualny, małżeński oraz rodzinny.

Jak widać powyżej 4lifedirect posiada wiele produktów ubezpieczeniowych na życie. Należy podkreślić tutaj, że każdy produkt jest dedykowany dla innych osób.

Rozważając skorzystania z Ubezpieczenia na Życie sprawdź koniecznie nasz  Ranking Ubezpieczenia na Życie 2018Z jego pomocą łatwo podejmiesz dobrą decyzję jak dokonać wyboru Ubezpieczenia na Życie.

A jeżeli już masz wykupioną polisę na życie napisz nam o swoich doświadczeniach.

5/5 - (2 votes)

Jedna odpowiedź do “Ubezpieczenie na Życie 4lifedirect”

Dodaj komentarz